• Home
  • List of Reviewers

List of Reviewers

# Full Name Email Affiliation Rank Degree ORCID Publons Medenly
1 Somayeh Ahari s.ahari77@yahoo.com کارشناس Graduate Bachelor
2 Matinsadat Borghei m.borghei@itrc.ac.ir پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات Prof PhD
3 Mandana Farzaneh m.farzaneh@itrc.ac.ir پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات Prof PhD
4 Mona Jami Pour monajamipour@gmail.com دانشگاه حضرت معصومه (س) Associate Professor PhD
5 Mohammad Kazem Sayadi mk.sayadi@itrc.ac.ir دانشگاه علم و صنعت ایران Prof PhD
6 ehsan arianyan ehsan_arianyan@itrc.ac.ir Prof PhD
7 Hassan Rashidi hrashi@gmail.com دانشگاه علامه طباطبائی Prof PhD
8 Mohammad Tahmasebi tahmasebi@yazd.ac.ir هیات علمی Assistant Professor PhD
9 kambiz badie k_badie@itrc.ac.ir Prof PhD
10 Fatemeh saghafi fsaghafi@ut.ac.ir دانشیار دانشگاه تهران Associate Professor PhD
11 Seyed Kamal Vaezi vaezi_ka@ut.ac.ir Prof PhD
12 Reza Ravanmehr r.ravanmehr@iauctb.ac.ir Prof PhD
13 Mahmood Kharrat kharrat@itrc.ac.ir پژوهشگاه ارتباطات و فناوري اطلاعات Instructor Master
14 Yousef Darmani darmani@kntu.ac.ir Prof PhD
15 Mohammad-Hossein Amerimehr Mh.amerimehr@itrc.ac.ir Prof PhD
16   mmanthouri@shahed.ac.ir دانشگاه شاهد Prof PhD
17   alireza.jolfaei@mq.edu.au Macquarie University Prof PhD
18 Reza Kalantari kalantar@itrc.ac.ir Prof PhD
19 Ahmad-Reza Ghaznavi ar.ghaznavi@itrc.ac.ir پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات Prof PhD
20 Soheila Karbasi s.karbasi@gu.ac.ir Prof PhD
21   bminaei@gmail.com علم و صنعت Prof PhD
22 Alireza Mansouri amansuri@itrc.ac.ir عضو هیأت علمی Prof PhD
23 Mehdi Ezoji m.ezoji@nit.ac.ir دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل Associate Professor PhD
24 Mohammad-Javad Fadaei-Eslam fadaei@semnan.ac.ir Prof PhD
25 Amin Nezarat amin_nezarat@hotmail.com Prof PhD
26 Morteza Sargolzaei Javan javan.it@gmail.com Prof PhD
27 Omid Mahdi Ebadati ebadati@khu.ac.ir Kharazmi University, Tehran Associate Professor PhD
28 ayoub mohamadian mohamadian@ut.ac.ir Prof PhD
29 niknafs niknafs niknafs@mail.uk.ac.ir Prof PhD
30 Hamidreza Rashidy Kanan h.rashidykanan@sru.ac.ir Prof PhD
31 Hossein Sadr Sadr@qiau.ac.ir هیات علمی Prof PhD
32 Kiamars Fathi Fathi@azad.ac.ir دانشگاه آزاد واحد جنوب Prof PhD
33 atefeh khazaei atefeh.khazaei@gmail.com Prof PhD
34 Masoud Saeed msaeedmz@gmail.com عضو هیئت علمی Assistant Professor PhD
35   zdehkordi@gmail.com گروه علوم کامپیوتر - دانشگاه شهرکرد Assistant Professor PhD
36 Atefeh Farazmand a.farazmand@itrc.ac.ir پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات Instructor Master
37 َAmir Hossein Mozayani mozayani@modares.ac.ir عضو هيات علمي دانشگاه تربيت مدرس Associate Professor PhD
38 Mohsen Raji mraji@shirazu.ac.ir دانشگاه شیراز Associate Professor PhD
39 somayeh zangian s.zangian@yahoo.com دانشگاه سمنان Prof PhD
40 Nasrin Dastranj ndastranj@gmail.com پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات Prof PhD
41 Amir Tajfar am.tajfar@itrc.ac.ir دانشگاه پیام نور Assistant Professor PhD
42 Sasan Karamizadeh s.karamizadeh@itrc.ac.ir Prof PhD
43 hamidreza Ahmadian chashmi hr.ahmadian@ut.ac.ir دانشگاه تهران Prof PhD
44 Jalaledin Nasiri Nasiri.jalal62@gmail.com ایرانداک Assistant Professor PhD
45 Payam Mahmoudi p.mahmoudi@umz.ac.ir Prof PhD
46 Sasan Hosseinali-Zade s.alizadeh@itrc.ac.ir Assistant Professor PhD
47 S. Mohammad Razavizadeh smrazavi@iust.ac.ir دانشگاه علم و صنعت ایران Assistant Professor PhD
48 Mahmood Mohassel Feghhi mohasselfeghhi@tabrizu.ac.ir دانشگاه تبریز Associate Professor PhD
49 reza molae fard rezamolae3@gmail.com دانشگاه آزاد واحد دزفول Graduate PhD
50 Shahram Aliyari aliyari358@yahoo.com هیات علمی Prof PhD
51 Hassan Yeganeh yeganeh@itrc.ac.ir Prof PhD
52 Marjan Naderan-Tahan m.naderan@scu.ac.ir Associate Professor PhD
53 shahriyar mohammadi mohammadi@kntu.ac.ir دانشکده مهندسی صنایع، دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی، ایران Associate Professor PhD
54 Mohammad Sayyad-Haghighi sayad@ut.ac.ir Prof Bachelor
55 Ghader Ebrahimpour g.ebrahimpour@ut.ac.ir دانشگاه تهران Prof PhD
56 seyed ebrahim dashti sayed.dashty@gmail.com هیات علمی Associate Professor PhD
57 Seyedeh Leili Mirtaheri mirtaheri@khu.ac.ir دانشگاه خوارزمی Assistant Professor PhD
58 Reza Shahbazian shahbazian.reza@gmail.com Prof PhD
59 masoumeh shirchian m.shirichian@itrc.ac.ir Prof PhD
60 Zahra Shirmohammadi z.shirmohammadi@gmail.com دانشگاه رجایی Assistant Professor PhD
61 Nasim Khozouie Khozooyi2003@gmail.com دانشگاه یاسوج Assistant Professor PhD
62 Mohammad Bahrani bahrani@atu.ac.ir Prof PhD
63 mehdi rasul sadatrasoul@gmail.com Associate Professor PhD
64 hassan Najafi najafi.soulari@yahoo.com Prof PhD
65 Zeinab Samei z.sameie@gmail.com Prof Bachelor
66 Hadi Veisi h.veisi@ut.ac.ir Associate Professor PhD
67 Mohammad-Hossein Moaiyeri h_moaiyeri@sbu.ac.ir دانشگاه شهید بهشتی Assistant Professor PhD
68 Mohammad Hadi bokaei mh.bokaei@itrc.ac.ir Prof PhD
69 Keivan Borna borna@ipm.ir عضو هیأت علمی دانشگاه خوارزمی Prof PhD
70 Mehdi Jampour m_jampour@yahoo.com Prof PhD
71 Tahereh Saheb t.saheb@modares.ac.ir Prof PhD
72 abbas mohamadi abm1381@yahoo.com Prof PhD
73 Mahmoud Mohammad-Taheri mtaheri@ut.ac.ir دانشگاه تهران Prof PhD
74 Niloufar Moradhassel moradhassel@gmail.com عضو هیات علمی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات Prof PhD
75 Zeinab Nakhaei z.nakhaei62@gmail.com Prof PhD
76 Mehdi Samie samie@itrc.ac.ir عضو هيأت علمی Instructor Master
77 Nahid Amani n_amani@itrc.ac.ir Prof Bachelor
78 Alireza Behrad behrad@shahed.ac.ir Shahed Universiety Assistant Professor PhD
79 Mohammad Sabri mohammad.sabri82@gmail.com Prof Master
80 Atena Abdi a_abdi@kntu.ac.ir دانشگاه صنعتی خواجه نصیر Assistant Professor PhD
81 Mohammad-Javad Rostami mjrostamy@yahoo.com Prof Bachelor
82 Pejman Goudarzi pgoudarzi@itrc.ac.ir Prof PhD
83 Parvin Ahmadi p.ahmadi@itrc.ac.ir IRAN Telecommunication Research Center (ITRC) Assistant Professor PhD
84 Mohammad Sattari msattarimng.mui@gmail.com Assistant Professor Bachelor
85 mehdi salkhordeh haghighi haghighi@sadjad.ac.ir Prof PhD
86 Ehram Safari e.safari@itrc.ac.ir Prof PhD
87 Mohammad Ali Jabraeil Jamali m_jamali@itrc.ac.ir هیات علمی Prof PhD
88   f.zandi1967@yahoo.com Assistant Professor PhD
89 Ramin Khosravi ra_khosravi@yahoo.com دانشگاه آزاد قزوین Assistant Professor PhD
90 Alireza Yari a_yari@itrc.ac.ir Prof PhD
91 Mohammad-Reza Keshavarzi mrkeshavarzi@aut.ac.ir پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات Assistant Professor PhD
92   m_tayarani@iust.ac.ir Prof PhD
93 Mehdi Sakhaei-nia msniea@yahoo.com Prof Bachelor
94 Mohammad-Shahram Moin moin@itrc.ac.ir پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات Associate Professor PhD
95 َAfsaneh Madani madani@itrc.ac.ir Graduate Master
96 Habibollah Asghari habib.asghari@gmail.com رئیس پژوهشکده فناوری اطلاعات و ارتباطات Associate Professor PhD
97 Azadeh Fakhrzadeh Fakhrzadeh@irandoc.ac.ir هیات علمی Prof Bachelor
98 Hossein Nourikhah nourikhah@aut.ac.ir مدرس دانشگاه Prof PhD
99   mostafa.amini@yahoo.com Prof PhD
100 Saeed Bakhtiari s.b.fata@police.ir پلیس فتا Assistant Professor PhD
101 Seyed Jafar Zonoozi sj.zonoozi@urmia.ac.ir عضو هیأت علمی دانشگاه ارومیه Prof Bachelor
102 marjan goodarzi goodarzi@itrc.ac.ir Prof Bachelor
103 Vahid Kiani v.kiani@ub.ac.ir دانشگاه بجنورد Assistant Professor PhD
104 Somayeh Fatahi fatahi@irandoc.ac.ir Iranian Research Institute for Information Science and Technology (IRANDOC) Assistant Professor PhD
105 Mohammad Javad  Ershadi ershadi@irandoc.ac.ir پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) Prof PhD
106 Mahmood Amintoosi m.amintoosi@gmail.com Prof PhD
107   M_hashemian2005@yahoo.com Graduate PhD
108 Neda Akrami neda.akrami@shirazu.ac.ir Prof PhD
109 Saeed Farzi saeedfarzi@kntu.ac.ir Prof PhD
110 mahmood amintoosi m.amintoosi@hsu.ac.ir دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر، دانشگاه حکیم سبزواري، سبزوار Assistant Professor PhD
111 Younes Seifi yseifi@basu.ac.ir پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات Assistant Professor PhD
112 shirin gilaki shirin_gilaki@yahoo.com مدیر داخلی نشریه Instructor Master
113 Reza Ghahari reza.ghahary@yahoo.com پژوهشکده فناوری اطلاعات و ارتباطات جهاد Instructor Master
114 Ayoub Faramarzi Faramarzi.ayoub@gmail.com پژوهشکده آمار Assistant Professor PhD
115 seied sepehr ghazinori ghazinoory@modares.ac.ir Prof PhD
116 Sayed Wafa Barkhoda barkhoda@kut.ac.ir دانشگاه صنعتی کرمانشاه Prof Master
117 Hajar Atrianfar atrianfar@aut.ac.ir دانشگاه صنعتی امیرکبیر Assistant Professor PhD
118 Kolsoum Abbasi-Shahkooh abbasi@itrc.ac.ir Prof Bachelor
119 Massoud Reza Hashemi hashemim@iut.ac.ir دانشگاه صنعتی اصفهان Associate Professor PhD
120 Shaghayegh Naderi naderi@itrc.ac.ir پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات Assistant Professor PhD
121 homman zarrabi h.zarrabi@itrc.ac.ir Prof PhD
122 Reza Bahri reza.bahri@itrc.ac.ir پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات Instructor PhD
123 Mehdi Abbasi ma1358@gmail.com دانشگاه بوعلی سینای همدان Associate Professor PhD
124 Alireza  Rezvanian Rezvanian@gmail.com دانشگاه علم و فرهنگ Assistant Professor PhD
125 Mojgan Farhoodi farhoodi@itrc.ac.ir Prof PhD