• Home
  • List of Reviewers

List of Reviewers

# Full Name Email Affiliation Rank Degree ORCID Publons Medenly
1 Somayeh Ahari s.ahari77@yahoo.com کارشناس Graduate Bachelor
2 Fatemeh saghafi fsaghafi@ut.ac.ir دانشیار دانشگاه تهران Associate Professor PhD
3 somayeh zangian s.zangian@yahoo.com دانشگاه سمنان Prof PhD
4 َAmir Hossein Mozayani mozayani@modares.ac.ir عضو هيات علمي دانشگاه تربيت مدرس Associate Professor PhD
5 Keivan Borna borna@ipm.ir عضو هیأت علمی دانشگاه خوارزمی Prof PhD
6 Amin Nezarat amin_nezarat@hotmail.com Prof PhD
7 ehsan arianyan ehsan_arianyan@itrc.ac.ir Prof PhD
8 Mona Jami Pour monajamipour@gmail.com دانشگاه حضرت معصومه (س) Associate Professor PhD
9 seyed ebrahim dashti sayed.dashty@gmail.com هیات علمی Associate Professor PhD
10 Alireza Yari a_yari@itrc.ac.ir Prof PhD
11 Shahram Aliyari aliyari358@yahoo.com هیات علمی Prof PhD
12 Mohammad Ali Jabraeil Jamali m_jamali@itrc.ac.ir هیات علمی Prof PhD
13 Hassan Rashidi hrashi@gmail.com دانشگاه علامه طباطبائی Prof PhD
14 mehdi salkhordeh haghighi haghighi@sadjad.ac.ir Prof PhD
15 Mahmood Amintoosi m.amintoosi@gmail.com Prof PhD
16 Mohammad Sattari msattarimng.mui@gmail.com Assistant Professor Bachelor
17 Zahra Shirmohammadi z.shirmohammadi@gmail.com دانشگاه رجایی Assistant Professor PhD
18 Mohammad-Shahram Moin moin@itrc.ac.ir پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات Associate Professor PhD
19 seied sepehr ghazinori ghazinoory@modares.ac.ir Prof PhD
20 Seyed Kamal Vaezi vaezi_ka@ut.ac.ir Prof PhD
21 shahriyar mohammadi mohammadi@kntu.ac.ir دانشکده مهندسی صنایع، دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی، ایران Associate Professor PhD
22 Hadi Veisi h.veisi@ut.ac.ir Associate Professor PhD
23 Azadeh Fakhrzadeh Fakhrzadeh@irandoc.ac.ir هیات علمی Prof Bachelor
24 Sasan Hosseinali-Zade s.alizadeh@itrc.ac.ir Assistant Professor PhD
25 Mohammad Hadi bokaei mh.bokaei@itrc.ac.ir Prof PhD
26 Tahereh Saheb t.saheb@modares.ac.ir Prof PhD
27 Soheila Karbasi s.karbasi@gu.ac.ir Prof PhD
28 Mohammad Sayyad-Haghighi sayad@ut.ac.ir Prof Bachelor
29 Hamidreza Rashidy Kanan h.rashidykanan@sru.ac.ir Prof PhD
30 Mandana Farzaneh m.farzaneh@itrc.ac.ir پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات Prof PhD
31 Sayed Wafa Barkhoda barkhoda@kut.ac.ir دانشگاه صنعتی کرمانشاه Prof Master
32 Hossein Nourikhah nourikhah@aut.ac.ir مدرس دانشگاه Prof PhD
33 Omid Mahdi Ebadati ebadati@khu.ac.ir Kharazmi University, Tehran Associate Professor PhD
34 Mehdi Jampour m_jampour@yahoo.com Prof PhD
35 Sasan Karamizadeh s.karamizadeh@itrc.ac.ir Prof PhD
36 Mohammad-Javad Rostami mjrostamy@yahoo.com Prof Bachelor
37 mehdi rasul sadatrasoul@gmail.com Associate Professor PhD
38 Mohsen Raji mraji@shirazu.ac.ir Shiraz University Assistant Professor PhD
39 Saeed Farzi saeedfarzi@kntu.ac.ir Prof PhD
40 Hassan Yeganeh yeganeh@itrc.ac.ir Prof PhD
41 Mahmood Kharrat kharrat@itrc.ac.ir پژوهشگاه ارتباطات و فناوري اطلاعات Instructor Master
42 Payam Mahmoudi p.mahmoudi@umz.ac.ir Prof PhD
43 Mohammad-Javad Fadaei-Eslam fadaei@semnan.ac.ir Prof PhD
44 Reza Ravanmehr r.ravanmehr@iauctb.ac.ir Prof PhD
45 Masoud Saeed msaeedmz@gmail.com عضو هیئت علمی Assistant Professor PhD
46 Hossein Sadr Sadr@qiau.ac.ir هیات علمی Prof PhD
47 Habibollah Asghari habib.asghari@gmail.com رئیس پژوهشکده فناوری اطلاعات و ارتباطات Associate Professor PhD
48 abbas mohamadi abm1381@yahoo.com Prof PhD
49 S. Mohammad Razavizadeh smrazavi@iust.ac.ir دانشگاه علم و صنعت ایران Assistant Professor PhD
50 kambiz badie k_badie@itrc.ac.ir Prof PhD
51 shirin gilaki shirin_gilaki@yahoo.com مدیر داخلی نشریه Instructor Master
52 Nasrin Dastranj ndastranj@gmail.com پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات Prof PhD
53 Mohammad Tahmasebi tahmasebi@yazd.ac.ir هیات علمی Assistant Professor PhD
54 hassan Najafi najafi.soulari@yahoo.com Prof PhD
55 Neda Akrami neda.akrami@shirazu.ac.ir Prof PhD
56 ayoub mohamadian mohamadian@ut.ac.ir Prof PhD
57 atefeh khazaei atefeh.khazaei@gmail.com Prof PhD
58 niknafs niknafs niknafs@mail.uk.ac.ir Prof PhD
59 Yousef Darmani darmani@kntu.ac.ir Prof PhD
60 Morteza Sargolzaei Javan javan.it@gmail.com Prof PhD
61 Mohammad Kazem Sayadi mk.sayadi@itrc.ac.ir پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات Prof PhD
62 Kolsoum Abbasi-Shahkooh abbasi@itrc.ac.ir Prof Bachelor
63 Seyed Jafar Zonoozi sj.zonoozi@urmia.ac.ir عضو هیأت علمی دانشگاه ارومیه Prof Bachelor
64 Marjan Naderan-Tahan m.naderan@scu.ac.ir Associate Professor PhD
65 masoumeh shirchian m.shirichian@itrc.ac.ir Prof PhD
66 Alireza Mansouri amansuri@itrc.ac.ir عضو هیأت علمی Prof PhD
67 Matinsadat Borghei m.borghei@itrc.ac.ir پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات Prof PhD
68 Mohammad Sabri mohammad.sabri82@gmail.com Prof Master
69 Parvin Ahmadi p.ahmadi@itrc.ac.ir IRAN Telecommunication Research Center (ITRC) Assistant Professor PhD
70 Nahid Amani n_amani@itrc.ac.ir Prof Bachelor
71 Ahmad-Reza Ghaznavi ar.ghaznavi@itrc.ac.ir پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات Prof PhD
72 Ehram Safari e.safari@itrc.ac.ir Prof PhD
73 marjan goodarzi goodarzi@itrc.ac.ir Prof Bachelor
74 afsaneh madani madani@itrc.ac.ir Prof Bachelor
75 Mohammad-Hossein Amerimehr Mh.amerimehr@itrc.ac.ir Prof PhD
76 Pejman Goudarzi pgoudarzi@itrc.ac.ir Prof PhD
77 Mehdi Samie samie@itrc.ac.ir عضو هيأت علمی Instructor Master
78 Zeinab Samei z.sameie@gmail.com Prof Bachelor
79 Mehdi Sakhaei-nia msniea@yahoo.com Prof Bachelor
80 Reza Kalantari kalantar@itrc.ac.ir Prof PhD
81 Niloufar Moradhassel moradhassel@gmail.com عضو هیات علمی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات Prof PhD
82 Mohammad Bahrani bahrani@atu.ac.ir Prof PhD
83 Kiamars Fathi Fathi@azad.ac.ir دانشگاه آزاد واحد جنوب Prof PhD
84 mahmood amintoosi m.amintoosi@hsu.ac.ir دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر، دانشگاه حکیم سبزواري، سبزوار Assistant Professor PhD
85 hamidreza Ahmadian chashmi hr.ahmadian@ut.ac.ir دانشگاه تهران Prof PhD
86   mostafa.amini@yahoo.com Prof PhD
87 Vahid Kiani v.kiani@ub.ac.ir دانشگاه بجنورد Assistant Professor PhD
88   mmanthouri@shahed.ac.ir دانشگاه شاهد Prof PhD
89   alireza.jolfaei@mq.edu.au Macquarie University Prof PhD
90 Mehdi Ezoji m.ezoji@nit.ac.ir دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل Associate Professor PhD
91 Alireza Behrad behrad@shahed.ac.ir Shahed Universiety Assistant Professor PhD
92   zdehkordi@gmail.com گروه علوم کامپیوتر - دانشگاه شهرکرد Assistant Professor PhD
93 Nasim Khozouie Khozooyi2003@gmail.com دانشگاه یاسوج Assistant Professor PhD
94   bminaei@gmail.com علم و صنعت Prof PhD
95 Massoud Reza Hashemi hashemim@iut.ac.ir دانشگاه صنعتی اصفهان Associate Professor PhD
96 Jalaledin Nasiri Nasiri.jalal62@gmail.com ایرانداک Assistant Professor PhD
97 reza molae fard rezamolae3@gmail.com دانشگاه آزاد واحد دزفول Graduate PhD
98 Atefeh Farazmand a.farazmand@itrc.ac.ir پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات Instructor Master
99 Amir Tajfar am.tajfar@itrc.ac.ir دانشگاه پیام نور Assistant Professor PhD
100 Mahmood Mohassel Feghhi mohasselfeghhi@tabrizu.ac.ir دانشگاه تبریز Assistant Professor PhD
101 Ghader Ebrahimpour g.ebrahimpour@ut.ac.ir دانشگاه تهران Prof PhD
102 Saeed Bakhtiari s.b.fata@police.ir پلیس فتا Assistant Professor PhD
103 Seyedeh Leili Mirtaheri mirtaheri@khu.ac.ir دانشگاه خوارزمی Assistant Professor PhD
104 Reza Shahbazian shahbazian.reza@gmail.com Prof PhD
105 Mohammad-Hossein Moaiyeri h_moaiyeri@sbu.ac.ir دانشگاه شهید بهشتی Assistant Professor PhD
106 Zeinab Nakhaei z.nakhaei62@gmail.com Prof PhD
107 Younes Seifi yseifi@basu.ac.ir پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات Assistant Professor PhD
108 Mahmoud Mohammad-Taheri mtaheri@ut.ac.ir دانشگاه تهران Prof PhD
109 Atena Abdi a_abdi@kntu.ac.ir دانشگاه صنعتی خواجه نصیر Assistant Professor PhD
110 Mohammad Javad  Ershadi ershadi@irandoc.ac.ir پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) Prof PhD
111   f.zandi1967@yahoo.com Assistant Professor PhD
112 Ramin Khosravi ra_khosravi@yahoo.com دانشگاه آزاد قزوین Assistant Professor PhD
113 Somayeh Fatahi fatahi@irandoc.ac.ir Iranian Research Institute for Information Science and Technology (IRANDOC) Assistant Professor PhD
114 Mohammad-Reza Keshavarzi mrkeshavarzi@aut.ac.ir پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات Assistant Professor PhD
115   m_tayarani@iust.ac.ir Prof PhD
116   M_hashemian2005@yahoo.com Graduate PhD
117 Ayoub Faramarzi Faramarzi.ayoub@gmail.com پژوهشکده آمار Assistant Professor PhD
118 Hajar Atrianfar atrianfar@aut.ac.ir دانشگاه صنعتی امیرکبیر Assistant Professor PhD